O HOTELU ARENA

Nově postavený hotel Arena je situován ve sportovně-relaxačním centru na Zadních Vinohradech na okraji města Chomutova a umožňuje svým hostům aktivní trávení volného času. Svojí polohou je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro sportovní soustředění a firemní pobyty.

Odpočinek a relax

Nabízíme Vám možnost kombinace odpočinku i zábavy v bezprostředním okolí ojedinělého Kamencového jezera a to bez ohledu na počasí a roční dobu.

K dalším možnostem zpříjemňujícím trávení volného času v přímém okolí hotelu Arena patří Zimní stadion, Kino Svět, tréninková hala, atletický a fotbalový stadion, 800 m dlouhá in-line dráha a dětské hřiště. Vodní lyžování je během sezony možné provozovat ve Wake-Parku vedle Kamencového jezera.

Hotel je zařízený ve svěžím moderním designu s celkovou kapacitou 210 lůžek. Z 96 dvoulůžkových pokojů je několik bezbariérových. Každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem, trezorem a samostatně ovládanou klimatizací. Hotel disponuje vlastním parkovištěm monitorovaným kamerovým systémem. Recepce je otevřená non-stop. K hotelu patří moderní restaurace s nabídkou mezinárodní gastronomie a českých specialit. Kapacita restaurace je 80 míst.

SLUŽBY PRO NAŠE HOSTY

Snídaně formou bufetu
Hotelová restaurace
Hlídané parkoviště
Free Wi-Fi hotspot
Turistické materiály
Úschova zavazadel
Praní a žehlení prádla
Dřívější check-in po domluvě
Pozdější check-out po domluvě

Zde se objeví mapa


Adresa
Hotel Arena
Mostecká 5900
430 01 Chomutov
Provozovatel:
Czech Republic Investment, a.s.
Belgická 681/5
120 00 Praha 2

IČ: 27917690
DIČ: CZ27917690
Spisová značka: B 12028 vedená u Městského soudu v Praze